Jdi na obsah Jdi na menu
 


Serialy online

Příspěvky

Stargate Atlantis

20. 4. 2010

ObrazekNový seriál se již nebude odehrávat na Zemi, jak tomu bylo u výše zmiňovaného Stargate SG1, ale ve vzdálené galaxii Pegas. Na Zemi se totiž najdou indicie, které dovedou nově sestavený pozemský tým hvězdnou bránou do města Atlantis. Toto město bylo kdysi domovem velice vyspělé rasy Antiků, která patřila do aliance čtyř nejvyspělejších ras. Tam kromě nich patřili ještě Asgardi, Noxové a Furlingové.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Serialy online | Komentářů: 0

Dva a půl chlapa

19. 4. 2010

ObrazekSeriál vypráví o dvou bratrech.Jeden má hodně holek,dobrou práci a štěstí,druhý má jen smůlu,neletí na něj holky,je rozvedený jediné co mu sbylo je jeho nepodařený syn Jake.
Občas příjde jejich narcistická matka,která hned všem zvedne náladu,Charliem posedlá Rose,tvrdá hospodyně a Alanova ex-manželka.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Serialy online | Komentářů: 0

Griffinovi

19. 4. 2010

Obrazek Griffinovi jsou typická americká rodinka. Otci Peterovi Griffinovi nebylo naděleno přespříliš inteligence, což je ovšem vyváženo vtipem! A pak také jeho mohutným břichem.
Jeho žena Lois je typická \\\\\\\"housewife\\\\\\\", která se stará o chod celé domácnosti. Bez by se přestala snad i točit zeměkoule.
Griffinovi mají dceru Meg. Je jí 16 let a prožívá nezáviděníhodnou pubertu, ve šklole je za \\\"loosera\\\", přestože se snaží ze všech sil, aby si vydobyla popularitu.
A posledním členem rodiny je Chris, Griffinových syn. Je m u 13 let a je typickým synem svého otce. Mozkovnu příliš vybavenou nemá, naopak pupík se přibližuje otcovým rozměrům

 
Celý příspěvek | Rubrika: Serialy online | Komentářů: 0

Stargate SG1 (1. serie)

19. 4. 2010

ObrazekNa vojenské základně, kde je uschován a střežen artefakt Hvězdné Brány se objeví (přijdou branou) mimozemský vládce Apophis s malou jednotkou a zajmou jednoho mariňáka. Záchranný tým se vydává skrz bránu na planetu, kde se odehrával děj filmu a Daniel Jackson (hrdina filmu, zůstal na té planetě) jim oznámí, že bran je mnoho po celé galaxii a zadáním přesné adresy skládající se z 7 symbolů se můžeme na jakoukoli z nich dostat.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Serialy online | Komentářů: 0

Chuck

19. 4. 2010

ObrazekChuck  je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem. V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele – Brycea Larkina. Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT).

V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno. A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah.Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Serialy online | Komentářů: 0

Stargate Univers

6. 4. 2010

Obrazek

Příběh by se měl odehrávat na antické lodi jménem Destiny. Tato loď sloužila k rozmísťování bran po vesmíru a je možné se na ni dostat pomocí devátého symbolu na Hvězdné bráně. Tým průzkumníků se na Destiny přesune a pokousí se prozkoumat její záhady. Loď se však vydá na jednosměrnou cestu napříč vesmírem a posádka na ní zůstane uvězněna.

Podle tvůrců bychom se měli dočkat více vesmírné akce, prezident SciFi David Howe prozradil, že seriál by měl být zaměřen na lehce mladší publikum než dřív.

Zároveň se však nechal slyšet, že Universe by měla vyplnit mezeru po skončené Battlestar Galactice, avšak ani nebude tak vážná a temná. Ale rozhodně by se jí v tom měla blížit víc než SG-1 a SGA.